top of page

Kullanım Kayıtlandırma

Manage içerisinde kullanım kayıtlandırma işlemleri iki farklı kategoride ele alınır. Bir tanesi stok takibi için yapılan miktarsal kullanımlar veya tartımlar, bir diğeri de cihazlar ve kolonlar için girilen zaman bazlı kullanım kaydı girişleridir.

Manage içerisindeki kullanım kayıtlandırmaları son derece kullanıcı dostu ve pratik şekilde tasarlanmış olmasının yanı sıra, sizi şaşırtacak derinlikte analizleri anlık olarak bilginize sunar.

Cihaz envanter, kullanım veya denetim izi (audit trail) kayıtları da Manage sisteminin geneli gibi onay mekanizmalarıyla kontrol altında tutulur.

Yenilikçi ve Pratik Kullanım Kayıtlandırma

Analiz kaydı sırasında kullandığınız cihaz veya kolonları seçerek ve sadece kullanım başlatma ve bitirme butonlarına tıklayarak kullanım kayıtlarınızı girebilirsiniz. Kişi, yapılan analiz ve tarih bilgileri Manage tarafından doldurulur, tanımlı defter formatınız da kullanılarak kayıt defteriniz de (logbook) otomatik olarak oluşturulur. 

Manage Cihaz kullanım.png

Anlık Durum Analizi ve Gelişmiş Kapasite Raporlama

Manage ile defterlerden erişmenizin mümkün olmadığı bilgiler hep gözünüzün önündedir. Örneğin, kullanımda veya serbest olan cihazlar veya kolonlar, günlük veya aylık kapasite kullanım oranı ve verim hesaplamaları... Anlık olarak görebildiğiniz bu verilerin yanında çok daha fazlasını rapor veya grafiğe dönüştürme şansına sahipsiniz.

Instrument Usage Efficiency Dashboard.png

Kolon Performans Takibi

Analitik kolon kullanım kayıtları sadece kullanım kayıtlarıyla sınırlı değildir. Kolonlarınıza performans parametreleri girebilir, kolonların durumunu grafikler üzerinde izleyebilir ve hangi kolonu kullanacağınıza bu bilgiler ışığında karar verebilirsiniz. 

Column performance charts.png

Kalibrasyon/Validasyon Takibi

Cihazların kalibrasyon/validasyon bilgilerini yine Manage üzerinden yönetebilirsiniz. Kalibrasyon/validasyon tarihi geçen cihazlara kullanım kaydı girilmesini engelleyebilir, aylık kalibrasyon/validasyon programları oluşturabilirsiniz.

Instruments module.png
bottom of page