top of page

Excel ve Elektronik Tablolama

Sayılarla veya tablolarla çalışılan bir çalışma ortamının vazgeçilmez programıdır Excel. İşleri oldukça kolaylaştırmasına rağmen GMP uyumlu laboratuvar ortamında maalesef yeterli ve uygun değildir. 

Ancak Manage içerisinde rahatlıkla Excel veya elektronik tablolama ile çalışabilirsiniz. Bunun için uygun alt yapıyı size Manage sağlar. Manage içerisindeki Elektronik Tablo Editörü Excel ile büyük benzerliktedir ve size veri tabanı ortamında, analiz kayıtlarıyla ilişkili şekilde ve GMP uyumlu çalışma olanağı sağlar.

İsterseniz Manage içerisinde modüllerden bağımsız e-tablo dosyaları oluşturup GMP gerekliliklerine uygun şekilde yönetin, isterseniz test metotlarına analistlerin erişimi için hesap şablonları veya tablolar gömün.

Excel Rahatlığı ve GMP Uyumu Bir Arada Manage İçerisinde

Manage elektronik tablolama editörü size Excel'le neredeyse bire bir aynı bir çalışma ortamı sunar. Bu ortam Manage içerisinde GMP gereklilikleriyle uyumlu şekilde sunulur. Dosya bazlı değil, veri tabanı bazlı kullanım sağlar. Ayrıca tablo içerisinde hücre bazlı denetim izi (audit trail) tutar.

spreadsheet 1.png

Analiz Kayıtlarında E-Tablo: İşlevsellik ve Basitlik, Bir Arada

Test metotlarınıza pratik hesap şablonları ve tablolar gömün, analistler her zaman en güncel hesap yöntemiyle çalışsınlar ve herhangi bir dosyaya erişmek için odaklarını ve zamanlarını kaybetmesinler.

spreadsheet 2.png
bottom of page