top of page

Analiz Planlama

Sürekli bir iş akışının olduğu laboratuvar gibi ortamlarda, işleri verimli şekilde yürütmek ister istemez karmaşık bir hal alır. Özellikle de GMP uyum ve zaman baskılarının yoğun yaşandığı ilaç kalite kontrol laboratuvarlarında verimli çalışmak, ileri derecede yönetimsel becerilerin yanında sistemli çalışmayı da gerektirir.

Manage size bu sistemi sunar. Analizlerinizi planlarken akıllı algoritmaları sayesinde size kolaylık sağlar. Çalışanların iş takvimleri ve ajandaları bu planlama sonrasında oluşur, hem analistlerin kendileri hem de yöneticileri tarafından iş planları istenildiği zaman görüntülenebilir veya düzenlenebilir. 

Stabilite analizi programı yapılması da bu iş planının önemli bir parçasıdır. Tanımlı numune, periyot ve test bilgileri kullanılarak baştan sona stabilite planlaması yapılabilir ve diğer analizlerde olduğu gibi iş planına işlenip zamanı geldikçe kayıt süreçleri yürütülebilir.

İleri Seviye Analiz Planlama

Manage sistemi içerisinde, her ürüne atanmış olan test metotlarıyla numuneler eşleştirilerek tanımlı programlar doğrultusunda analiz planlaması yapılabilir. Metotlarda tanımlanmış olan analiz süreleri ve mesai saatleri göz önünde bulundurularak kişilere analiz süresi ataması Manage tarafından yapılır.

analiz planlama.png

Ajanda veya Takvimden Analiz Takibi

Analistler zaman planlarını veya ajandalarını açtıklarında kendilerine atanan analizleri görebilir ve üzerine tıklayarak kayıt girişlerini gerçekleştirebilirler. Yöneticiler de yine aynı ajanda görünümüyle birden çok kişinin programını karşılaştırarak iş dağılımını kişilerin iş yoğunluğuna göre yapabilirler.

analiz takvim.png
bottom of page