top of page

Barkod Kullanımı

Barkod kullanımı pratik ve hatasız bir kayıtlandırma süreci için çok önem taşır. Manage içerisinde standart, kimyasal ve kayıtlandırılan tüm diğer malzemeler için barkod etiketleri oluşturulup analiz kayıtlandırma işlemi daha akıcı ve hatasız yürütülebilir.

Manage sisteminde barkod okutularak hızlıca kayıt girişinin yanında, yine çok pratik şekilde barkodu okutulan maddeye ait ayrıntı bilgiler, önceki kullanımlar, stokta kalan miktar, MSDS CoA gibi dokümanlar veya maddenin kullanım durumu değişiklikleri (siparişte, bekliyor veya kullanımda gibi) hızlıca görüntülenebilir.

Barkod Kullanımıyla Süreçler Daha Pratik

Manage içerisinde bir çok işlev sadece tek bir barkod okutma uzaklığındadır. Bu şekilde akıcı ve yoğun laboratuvar çalışması içerisinde kayıtlandırma işlemlerinizi daha seri şekilde yürütebileceksiniz.

barkod okuma.png

Rapor Editörüyle Barkodlar Çok Daha Kullanışlı

Manage içerisinde bulunan rapor tasarımcısını ve hazır tanımlı barkod formatlarını kullanarak size uygun barkod etiketini oluşturabilirsiniz. Etiket yazdırıcıya, çok küçük flakonlar üzerine uyacak şekilde barkodlarınızı düzenleyebilir, isterseniz barkod yerine QR Code kullanabilirsiniz.

qr barcode.png
bottom of page