top of page

Entegrasyon Süreçleri

Manage kolay ve doğru veri kayıtlandırmanız için birçok veri toplama özelliği sunar. Ayrıca Manage içerisinden de diğer üçüncü taraf uygulamalara veri aktarımı destekler. 

Amacımız her zaman minimum iş maksimum verim elde etmektir. 

Terazi Entegrasyonu

Terazilerin veri çıkış portlarına taktığımız IoT adaptörleri aracılığıyla tartım bilgilerini Manage içerisine kablosuz şekilde çekebiliyoruz. Bu işlem için bilgisayar kullanımının pratik olmadığı durumlarda Manage Data Collector telefon/tablet uygulamasını kullanıyoruz. Bu işlem her marka ve model teraziyle uyumludur.

2

Rapordan, Sonuç Tablolarından Aktarım ve Ekran Okuma Teknolojisi

Laboratuvarda çalıştığınız cihazların ürettiği raporlar üzerinden verileri Manage içerisine çekebilirsiniz. Örneğin bir CDS sisteminin ürettiği sonuç raporundan tek tuşla impürite profiline ait tüm sonuçları Manage içerisine aktarabilirsiniz. İsterseniz de ekran görüntüsünden istediğiniz sonucu kaydedebilirsiniz.

3

Veri Gönderimi

Manage içerisinde üçüncü parti uygulamalara bilgi gönderebileceğiniz altyapı kurulu olarak gelmektedir. Veri aktarımı yaptığınız SAP veya benzeri programlara ilgili verilerin aktarımını sağlıyoruz.

4

Kazanımlar

Veri aktarımı çalışmalarını tamamladıktan sonra artık laboratuvarınızda manuel yürütülen transfer işlemleri de otomatik hale gelmiş olacaktır. Böylelikle büyük bir iş gücü kazancının yanında, daha hatasız ve GMP uyumlu veri aktarım süreçleri yürütmek mümkün olacaktır.

bottom of page