top of page

Kurulum & Konfigürasyon

Yoğun çalışılan laboratuvar ortamında bir laboratuvar sistemi kurmak gerçekten zorlayıcı bir iştir ve ancak laboratuvar işleyişine hakim gerçek profesyoneller tarafından başarılabilir. 

Lex Yazılım Çözümleri olarak bu zorlu süreçte hep sizin yanınızdayız. Sorunlarınıza ne kadar hakim olduğumuzu ve sizin için mutlaka bir çözüm üretmiş olduğumuzu görünce siz de doğru laboratuvar yönetim sistemini seçtiğinizi anlayacaksınız. 

Nasıl bir kurulum ve uygulama süreci yaşanacağını ise sizin için mümkün olduğunca netleştirmek ve açıklamak istiyoruz.

Demo Kurulumu

Kullanmayı planladığınız sistem size uygun mu? Çalıştığınız firmanın teknik destek ve bilgi altyapısı yeterli mi? Bu tür soruların yanıtlarını alabilmeniz için tam işlevsel bir Manage demo programı kuruyoruz. Demo kurulumu için ücret talep etmiyoruz.

2

Pilot Veri Aktarmı

Demo sisteminizde, seçeceğiniz birkaç pilot ürün için gerekli tanımlamaları ve veri aktarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu sırada laboratuvarda yine sizin seçmiş olduğunuz kişilerle çalışıyoruz ve onlara sistemle ilgili eğitim veriyoruz. 

3

Uygulama Süreci

Uygulamanın demo sürümünden memnun kalırsanız, satın alma sürecini takiben uygulama kapsamını yavaş yavaş genişletiyoruz. Bu aşamada kullanıcıları anlamak ve onların sistemi kabullenmelerini sağlamak için onlarla birlikte çalışıyor ve sürekli bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ışığında biz sistemimizi daha da geliştirirken, size sunduğumuz bilgilerle de çalışma sisteminizi maksimum verimlilikte yapılandırıyoruz. 

4

GMP Uyum Yapılandırılması

Laboratuvarınızdaki çalışma düzenine uygun şekilde roller ve kullanıcıları tanımlıyoruz. Rol-kullanıcı ilişkilendirilmesini ve şifre-güvenlik yapılandırmalarını tanımlıyor ve bunların prosedürlerini sizlerle birlikte oluşturuyoruz.

bottom of page