top of page

Doküman Yönetimi

Manage içerisindeki tüm modüllerde kayıtlarla ilgili dokümanları yükleyip görüntüleyebileceğiniz eklenti yönetimi alanı bulunur. Eklenti yönetimi alanına pdf, Excel, Word veya resim formatlarında dosyalar yükleyebilirsiniz. Böylece önemli belgelerinizi kullanıcı bilgisayarlarında veya karışık arşivlerde başıboş şekilde barındırmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda web tabanlı uygulamalarınızın veya internet sitelerinin linklerini de yükleyerek Manage içerisinde tarayıcı ortamında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. 

Eklenti yönetimi bölümlerinde dosyalar Manage veri tabanı içerisinde GMP gerekliliklerine uygun şekilde tutulur ve yedeklenir. Eklenti bölümündeki dosya ön izleme aracı ise yüklediğiniz dokümanları doğrudan Manage içerisinde indirmeden görüntülemenizi sağlar. 

Örneğin standart modülünde her bir standart kaydına ait MSDS veya CoA gibi dokümanlarınızı sisteme yükleyip sadece Manage üzerinde yönetebilirsiniz.

GMP Uyumlu Doküman Yönetimi ve Manage İçerisinde Görüntüleme

Laboratuvarınızdaki üretilen harici dosyaları, uygun modüllerde ilgili olduğu kayıtla ilişkili bir şekilde Manage içerisinde saklayabilir veya görüntüleyebilirsiniz. GMP'ye uyumsuz ve dağınık şekillerde, düzenlemeye açık şekilde depolanan dosyaların karmaşasında boğulmayın. Tek sistem, tek arşiv, GMP uyumlu doküman arşivi, mükemmel yönetilebilirlik.

standart coa doküman.png

Web Tabanlı Sistemlerle Entegrasyon: İnanılmaz Şekilde Pratik

Web tabanlı uygulamalarınızın veya internet sitelerinin bağlantı adreslerini de eklenti yönetimi alanına ekleyebilirsiniz. Bu şekilde Manage ön izleyici web tarayıcıya dönüşür ve harici bir işleme gerek kalmadan istediğiniz web sayfasına erişiminizi sağlar.

standart ep ref website.png
bottom of page