top of page

Stabilite Yönetimi

Manage içerisinde stabilite yönetimi analiz yönetimi modülünün bir parçasıdır. Analizlerinizi planlarken stabilite planı seçtiğiniz durumda oluşturduğunuz analizler ilgili ürüne ait periyotlarda stabilite analizleri olarak oluşturulur ve ilgili analistlerin çalışma planlarına işlenir.

Stabilite numunelerinin kayıtlarını sisteme girin ve stabilite analiz planlaması yapın, gerisini Manage halletsin. Stabilite analizlerine girilen sonuçlar stabilite rapor ve trendleri olarak raporlansın ve grafiğe dönüştürülsün, tahmini stabilite süreleri ve gidişatları hesaplanıp size sunulsun, aylık analiz yükleriniz ve stabilite yoğunluğu sürekli görsel şekilde gözünüzün önünde olsun. Size de gerçek yapmanız gereken iş kalsın, yani planlama, değerlendirme ve yönetme.

Bırakın Stabilite Trend Grafiklerinizi Manage Hazırlasın

Sonuçlarınız çıktıkça Manage onları anlamlı stabilite trend grafiklerine dönüştürür, gerekli hesaplamaları yapar, trendline çizer ve gidişata göre size tahmini raf ömrü hesaplar. Tahmini raf ömrü sizin atadığınız süreden kısaysa sizi bilgilendirir.

stabilite 1.png

Stabilite Tablolarınız Hazır

Tüm modüllerde olduğu gibi stabilite modülünde de tanımlı rapor formatları ile raporlar Manage tarafından hazırlanır. Siz sadece incelersiniz, gerekirse çıktı alırsınız.

stabilite 2.png

Stabilite Yükü, Analiz Durumları Hep Gözünüzün Önünde

Aylık veya herhangi bir zamana atanmış olan stabilite analizlerinin listesi, analiz durumları ve zamana göre iş yükü grafiği... Hatta isterseniz çok daha fazlası. Manage analiz verilerinizi uygun şekilde toplar, siz istediğiniz gibi şekillendirip istediğiniz değerlendirme, grafik veya KPI hesabını sistemde üretebilirsiniz.

stabilite 3.png
bottom of page