top of page

Ne Durumdayız Sormayın

Sormayın, çünkü Manage üzerinde analiz kayıtları ve birçok diğer kaydın durum değişiklikleri çok rahat bir şekilde takip edilebilir. Analiz kayıtlandırması başlatıldığında, ara verildiğinde veya limit dışı bir sonuç girildiğinde analiz sorumlusuna anında bildirim gönderilir. Durum bilgilerinin yanı sıra, laboratuvar yöneticileri hangi analizin ne durumda olduğunu, tekrar durumunu, hatta başka bir analize atıfta bulunma durumu gibi ileri düzey birçok anlamlı veriye analiz modülü üzerinden erişebilirler. Laboratuvar genel iş yükü ve analiz süreçleri hakkında bir bakışta çok fazla bilgiye sahip olabilirler.


Benzer bir takip sistemi, standart vb. gibi kayıtlar için de geçerlidir. Bir standardın stok miktarı azaldığında veya analiz için beklediğiniz bir standart Manage içerisine tanımlandığında bildirim görülebilir. Manage bildirimleri, mesaj merkezi içerisinde tutulur ve bilgisayar başında olmasanız da toplu şekilde incelenebilir.


Bu şekilde bir sistemle laboratuvarınızda yürüyen tüm süreçlere hakim olursunuz ve çok daha etkin bir laboratuvar yönetimi sağlayabilirsiniz. Bu sebeple laboratuvarınızda Manage varsa, çalışanlarınıza ne durumdayız diye lütfen sormayın.
7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page